خوانا

پایگاه خبری تحلیلی

» . . .

آخرین اخبار

تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
کد خبر : 39949
Share

اژدری‌زاده: در فولاد مانعی برای رقم خوردن اتفاق خوب وجود ندارد/به قهرمانی فکر می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان گفت: وقتی باشگاهی از نظر پرورش استعداد، بودجه و سخت‌افزار، پتانسیل خوبی داشته باشد، در آن مانعی برای رقم خوردن اتفاق خوب وجود ندارد و خوشبختانه با جذب کادر فنی بسیار خوب و بازیکنان خوب، امسال به حق‌مان رسیده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان گفت: وقتی باشگاهی از نظر پرورش استعداد، بودجه و سخت‌افزار، پتانسیل خوبی داشته باشد، در آن مانعی برای رقم خوردن اتفاق خوب وجود ندارد و خوشبختانه با جذب کادر فنی بسیار خوب و بازیکنان خوب، امسال به حق‌مان رسیده‌ایم.
 علیرضا اژدری‌زاده در خصوص روند خوبی‌ که  فولاد در فصل جاری لیگ برتر در پیش گرفته است، اظهارکرد: از ابتدای فصل با یک برنامه‌ریزی مدون و کاملا هدفمند کار را شروع کردیم. در ابتدا با یک مربی موفق وارد مذاکره شدیم و به توافق رسیدیم. در ادامه نیز براساس تفکرات او، بازیکنان بومی خوبی را به تیم اضافه کردیم.
وی ادامه داد: در وهله اول آن پشتیبانی و حمایتی که برای موفقیت یک تیم نیاز است، صورت گرفت و کم کم نیز برای آماده‌سازی تیم برنامه‌ریزی کردیم، ضمن این‌که روند جذب بازیکنان هم به موقع انجام شد. در ابتدای فصل باتوجه به این‌که برخی بازیکنان آماده نبودند، با یکسری مصدومیت‌ها مواجه شدند ولی رفته‌رفته با برطرف شدن این مصدومیت‌ها از هفته سوم به بعد روند رو به رشدمان را ادامه دادیم. در جریان بازی‌ها ما تنها یک مسابقه را شکست خوردیم و اصلا باخت برابر پیکان را قبول نداریم.
مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان گفت: از اینکه هواداران دلسوز خوزستانی از کاری که صورت گرفته و همچنین فولادی که دارای سخت افزار و تیم‌های آکادمی بسیار خوب است، به حقش رسیده است، خوشحال هستیم. اکنون نیز تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که در ادامه فصل به نتایج خوب‌مان تداوم ببخشیم.
وی بیان کرد: اگر جدول لیگ‌های مختلف کشوری را که فولاد در آن‌ها حضور دارد نگاه کنید، باشگاه فولاد در رده‌های اول تا سوم هر لیگ قرار دارد و این موفقیت تصادفی نیست، بلکه کار زیربنایی خوبی صورت گرفته و تلاش شده تا خدمت خوبی به فوتبال خوزستان داشته باشیم. در فولادنوین هم هدف‌مان خدمت به فوتبال خوزستان بود.
اژدری‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا قرار گرفتن فولاد در جایگاه دوم جدول را در این‌جای رقابت‌ها پیش‌بینی می‌کردید؟ گفت: از ابتدا نیم نگاهی به بالای جدول داشتیم و هنوز هم با همین دید به کارمان ادامه می‌دهیم و ان‌شاءالله بتوانیم بالای جدول را از آن خودمان کنیم. وقتی باشگاهی از نظر پرورش استعداد، بودجه و سخت‌افزار، پتانسیل خوبی داشته باشد، در آن مانعی برای رقم خوردن اتفاق خوب وجود ندارد. خوشبختانه با جذب کادر فنی بسیار خوب و بازیکنان خوب، امسال به حق‌مان رسیده‌ایم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا به قهرمانی هم فکر می‌کنید؟ عنوان کرد: بله به قهرمانی هم فکر می کنیم. به هر حال باتوجه به این‌که 13 هفته به پایان لیگ باقی مانده است و احتمال هر لغزشی از سوی پرسپولیس وجود دارد و همچنین باتوجه به همت و همدلی بازیکنان‌مان و قولی که به هم داده‌اند، امیدوارم کسب این نتایج خوب ادامه داشته باشد. سعی ما این است که حداقل سهمیه آسیایی را بگیریم و ان‌شاءالله اگر بتوانیم قهرمان هم شویم.


پیوند کوتاه :


Telegram

نظرات بینندگان:

نام :
ایمیل :
* نظر:
* کلمه امنیتی:
 
پر کردن فیلد های ستاره دار (*) اجباری است.