خوانا

پایگاه خبری تحلیلی

» . . .

آخرین اخبار

تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
کد خبر : 39673
Share

شیخی: برگزاری جشنواره انشانویسی برای سوادآموزان خوزستانی

معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان از برگزاری جشنواره انشانویسی با موضوع پرسش مهر برای سوادآموزان خوزستانی در دی‌ماه خبر داد.

معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان از برگزاری جشنواره انشانویسی با موضوع پرسش مهر برای سوادآموزان خوزستانی در دی‌ماه خبر داد.
موسی شیخی اظهار کرد: در سال جاری برای سوادآموزان برنامه‌های مختلفی در سازمان سوادآموزی در نظر گرفته شده است که مهم‌ترین برنامه پیش رو برگزاری جشنواره انشانویسی با موضوع پرسش مهر ریاست‌جمهوری در بین مخاطبان و سوادآموزان دوره انتقال است که در هفته سوادآموزی برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه از مجموع سوادآموزان تحت پوشش در سال 96، 11 هزار و 228 کم‌سواد در دوره انتقال (پایان ابتدایی) مشغول تحصیل هستند، افزود: این جشنواره در تاریخ هفتم تا دهم دی ماه برگزار می‌شود. به استان‌ها ابلاغ کرده‌ایم که در شهرستان‌ها در تاریخ 10 دی‌ماه آثار سوادآموزان را دریافت کنند و بررسی‌های لازم را انجام دهند، سپس در پایان دی‌ماه نفرات برتر جشنواره معرفی می‌شوند.
معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان در خصوص هدف از برگزاری این جشنواره، گفت: تقویت روحیه مشارکت‌جویی در بین سوادآموزان و اعضای خانواده آن‌ها، ارتقای آگاهی سوادآموزان نسبت به بهبود و ترویج رفتارهای مثبت و اخلاق سازنده و کمک به ارتباط موثر با افراد جامعه در فعالیت‌های اجتماعی، از مهم‌ترین اهداف اجرای این جشنواره است.


پیوند کوتاه :


Telegram

نظرات بینندگان:

نام :
ایمیل :
* نظر:
* کلمه امنیتی:
 
پر کردن فیلد های ستاره دار (*) اجباری است.