خوانا

پایگاه خبری تحلیلی

» . . .

آخرین اخبار

تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
کد خبر : 39659
Share

بازدید معاون شرکت نفت از واحد ان جی ال ۱۰۰۰ شرکت نفت آغاجاری

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، روز گذشته از کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ آغاجاری ( NGL-1000 ) دیدن کرد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، روز گذشته از کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ آغاجاری ( NGL-1000 ) دیدن کرد.
محسن پاک نژاد که در جریان عملیات مهار چاه رگ سفید ۱۴۷ در این منطقه به سر می‌برد، ضمن بازدید از واحد گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ از نزدیک در جریان فرایند تولید و پیشرفت کار تعمیرات اساسی این واحد تولیدی قرار گرفت.
در بخشی از این بازدید معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، با حضور در جمع کارکنان عملیاتی واحد از زحمات آنان و گروه تعمیرات اساسی قدردانی و تصریح کرد: در حاشیه حضور در عملیات کنترل چاه رگ سفید، فرصتی به دست آمد تا از نزدیک با همکاران شاغل در این واحد تولیدی دیدار و در جریان تلاش شبانه روزی آنان بویژه در زمینه بازسازی و تعمیرات اساسی قرار گیرم.
پاک نژاد اظهار امیدواری کرد: با تکمیل و راه‌اندازی پروژه پیش تراکم ان جی ال ۱۰۰۰ ، در آینده ظرفیت عملیاتی این واحد افزایشی قابل توجه پیدا کند.
در بخشی از این بازدید مدیر عملیات شرکت نفت و گاز آغاجاری، با ارائه گزارشی، روند بازسازی کلیدخانه فشار متوسط، نوسازی و به روزآوری بخشی از سیستم‌های ابزار دقیق و تعمیرات اساسی کارخانه‌ را توضیح داد‌.
منوچهر آرزومند با تشریح فرایند تولید نفتا و گاز خشک در ان جی ال ۱۰۰۰، گفت: در حال حاضر مجموع خوراک دریافتی این واحد ۴۰۰ میلیون فوت مکعب است که از کلاهک گازی میدان پازنان حاصل و پس از فرآورش حدود ۱۵ هزار بشکه نفتای حاصله به پتروشیمی بوعلی ارسال و حدود۳۵۰ میلیون فوت مکعب گاز خشک این واحد نیز از طریق واحد بازگردانی گاز، به میدان پازنان تزریق می‌شود.


پیوند کوتاه :


Telegram

نظرات بینندگان:

نام :
ایمیل :
* نظر:
* کلمه امنیتی:
 
پر کردن فیلد های ستاره دار (*) اجباری است.