خوانا

پایگاه خبری تحلیلی

» . . .

آخرین اخبار

تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
کد خبر : 39445
Share

فرنگی‌کار خوزستانی: پیشنهاد مالی سینا صنعت ایذه برای لیگ جهانی خوب نبود

فرنگی‌کار خوزستانی با اشاره به حضورش در تیم بیمه‌رازی تهران برای لیگ جهانی، گفت: از تیم سینا صنعت ایذه پیشنهاد مالی خوبی نداشتم و تفاوت بین قراردادهای بازیکنان بومی و غیربومی باعث شد که کمی ناراحت شوم و تیم بیمه‌رازی را انتخاب کنم.

فرنگی‌کار خوزستانی با اشاره به حضورش در تیم بیمه‌رازی تهران برای لیگ جهانی، گفت: از تیم سینا صنعت ایذه پیشنهاد مالی خوبی نداشتم و تفاوت بین قراردادهای بازیکنان بومی و غیربومی باعث شد که کمی ناراحت شوم و تیم بیمه‌رازی را انتخاب کنم.
مهرداد مردانی در خصوص حضورش در اردوی تیم‌ملی، اظهارکرد: دو روزی از آغاز تیم‌ملی می‌گذرد و اردوها تا بازی‌های آسیایی و جهانی پیش‌رو ادامه دارند اما نزدیک‌ترین مسابقه، لیگ جهانی کشتی فرنگی است که ماه آینده برگزار خواهد شد.
وی با بیان این‌که در لیگ جهانی برای تیم ‌بیمه‌رازی کشتی می‌گیرم، افزود: روز گذشته قراردادم را با بیمه‌رازی تهران امضا کردم. این تیم نفرات برتر کشتی فرنگی ایران را در اختیار دارد و به نظرم تیم فعلی از تیم سال گذشته که در لیگ جهانی حضور داشت، قوی‌تر است. مسوولان امسال تیم خوبی را بسته‌اند.
این فرنگی‌کار خوزستانی در پاسخ به این سوال که چرا برای حضور در لیگ جهانی، تیم سینا صنعت ایذه را انتخاب نکردید؟ گفت: شرایط به صورتی رقم خورد که من به عضویت تیم بیمه‌رازی در بیایم، البته سال گذشته با سینا صنعت بودم که قهرمان هم شدیم. در هر صورت از تیم سینا صنعت ایذه پیشنهاد مالی خوبی نداشتم. یعنی کشتی‌گیرانی که از بیرون از استان می‌گرفتند، قرادادهای‌شان بیشتر از مبلغ قرارداد بازیکنان بومی بود و همین تفاوت باعث شد که کمی ناراحت شوم و تیم دیگری را انتخاب کنم.
وی در ادامه با بیان این‌‌که باتوجه به تغییر اوزان هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌ام که در چه وزنی کشتی بگیرم، عنوان کرد: نزدیک به دو ماه است که اوزان و نوع وزن‌کشی تغییر کرده ‌است و وزن‌کشی صبح روز مسابقه انجام می‌شود. من هنوز تصمیم نگرفته‌ام که در چه وزنی کشتی بگیرم ولی آن‌چه مدنظرم است، وزن 60 کیلوگرم است. فعلا تمرین می‌کنم و در پایان اردوی فعلی، وزن خود را مشخص خواهم کرد.
مردانی با ابراز رضایت از اردوهای تیم‌ملی، گفت: کشتی همیشه مظلوم واقع شده است، در حالی که عنوان‌های مهم را کشتی به دست می‌آورد ولی توجهات به رشته‌هایی از جمله فوتبال و والیبال است.
وی در خصوص کشتی خوزستان نیز عنوان کرد: خوزستان قطب کشتی فرنگی دنیا است. در مسابقات اخیر جوانان جهان نیز تمام کسانی که مقام آوردند، خوزستانی بودند و در واقع خوزستان، تیم‌ملی را قهرمان جهان کرد.


پیوند کوتاه :


Telegram

نظرات بینندگان:

نام :
ایمیل :
* نظر:
* کلمه امنیتی:
 
پر کردن فیلد های ستاره دار (*) اجباری است.