خوانا

پایگاه خبری تحلیلی

» . . .

آخرین اخبار

تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
کد خبر : 39099
Share
نصیری با اشاره به مسابقات آسیایی و المپیک پیش رو؛

به ۱۱ رشته شانس مدال خوزستان توجه ویژه شود

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توجه به این که رقابت های آسیایی و پارآسیایی ۲۰۱۸ و المپیک ۲۰۲۰ را پیش رو داریم، هیات های استان و ادارات ورزش و جوانان شهرستانی به ۱۱ رشته شانس مدال و کسب سهمیه توجه ویژه شود.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توجه به این که رقابت های آسیایی و پارآسیایی ۲۰۱۸ و المپیک ۲۰۲۰ را پیش رو داریم، هیات های استان و ادارات ورزش و جوانان شهرستانی به ۱۱ رشته شانس مدال و کسب سهمیه توجه ویژه شود.
ابراهیم نصیری در نشست روسای هیات های ورزشی استان و ادارات ورزش و جوانان شهرستانی با مدیرکل ورزش و جوانان استان که امروز (سه‌شنبه) در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، اظهار کرد: تا پایان سال، 60 میزبانی کشوری برای 21 رشته در استان پیش‌بینی کرده‌ایم که اگر این اتفاق بیافتد، رشد بسیار خوبی نسبت به سال گذشته در بحث میزبانی‌ها خواهیم داشت.
وی افزود: این میزبانی‌ها بیشترین تاثیر را در پیشرفت رشته‌های ورزش دارند. همچنین تا پایان سال،‌ شش همایش پیاده‌روی به صورت پخش زنده و مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر را خواهیم داشت.
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد: همچنین رقابت‌های کشتی فرنگی جام جهانی را هم که اوایل سال آینده برگزار خواهد شد، در استان میزبانی می‌کنیم. بازی‌های آسیایی و پارآسیایی 2018 و المپیک 2020 را نیز پیش رو داریم که از هیات‌ها و ادارات شهرستانی می خواهم که به 11 رشته شانس مدال‌ و کسب سهمیه توجه ویژه داشته باشند و برنامه‌ریزی کنند.
وی خاطرنشان کرد: عمده مدال‌آوری‌های ما در شهرستان‌ها هستند و خواهش می‌کنم که رشته‌هایی که در شهرستان‌ها قطب هستند، بیشتر توجه شود.
نصیری بیان کرد: سالن 4500 نفری اهواز پس از سال‌ها پیگیری مدیرکل ورزش استان و حسن تعامل و همکاری استانداری و وزارت ورزش به زودی شروع به کار خواهد کرد که امیدواریم شاهد میزبانی‌های خوبی در آینده در شهرستان اهواز باشیم.
وی در ادامه به مواردی از جمله تکمیل چارت هیات های ورزشی، انتخاب دبیران و نایب رییسان برابر آیین‌نامه از بین افراد ورزشی، متخصص و با انگیزه، توجه به نظام ارزیابی و ارزشیابی، توجه به سیستم‌های تشویقی و تنبیهی، ارتقا سطح داوران و مربیان، توجه به میزبانی‌ها، سرکشی به قهرمانان، ارتباط با آموزش و پرورش، استفاده از ظرفیت‌های استانی و تعیین سرپرستی هیات‌های ورزشی شهرستانی تاکید کرد.


پیوند کوتاه :


Telegram

نظرات بینندگان:

نام :
ایمیل :
* نظر:
* کلمه امنیتی:
 
پر کردن فیلد های ستاره دار (*) اجباری است.