خوانا

پایگاه خبری تحلیلی

» . . .

آخرین اخبار

تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
کد خبر : 37724
Share
داریوش یزدی:

هنوز به پیشنهاد ویسی پاسخ مثبت نداده‌ام

داریوش یزدی در خصوص پیشنهاد استقلال خوزستان به منظور پیوستن به کادر فنی این باشگاه اظهار داشت: دوستان در این باشگاه و به خصوص عبدالله ویسی به بنده لطف دارند و آنها با جدیت این پیشنهاد را به من داده‌اند و حتی کار از نظر آنها تمام شده است. اما واقعیت این است که من هنوز به این پیشنهاد

گزینه مربیگری در تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت هنوز به درخواست ویسی برای حضور در کادر فنی این تیم پاسخ مثبت نداده‌ام.
 داریوش یزدی  در خصوص پیشنهاد استقلال خوزستان به منظور پیوستن به کادر فنی این باشگاه اظهار داشت: دوستان در این باشگاه و به خصوص عبدالله ویسی به بنده لطف دارند و آنها با جدیت این پیشنهاد را به من داده‌اند و حتی کار از نظر آنها تمام شده است. اما واقعیت این است که من هنوز به این پیشنهاد پاسخ مثبت نداده‌ام.
وی در این رابطه گفت: در حال حاضر که پایم را جراحی کردم و فعلا در تهران در حال گذراندن دوران نقاهت هستم. اما غیر از آن صحبت‌هایی هم در خصوص سرمربیگری تیم  جوانان با من شده که منتظر نتیجه آن هم هستم.
یزدی در این باره بیان داشت: تا کنون دو سه جلسه هم با مسئولین در فدراسیون داشته‌ام و برنامه‌هایم را نیز اعلام کرده‌ام، اما هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است.
مربی سابق تیم های نفت مسجدسلیمان، استقلال اهواز، نفت‌وگاز گچساران بیان داشت: پیشنهاداتی هم از تیم‌های لیگ یکی دارم اما اگر حضورم در تیم ملی جوانان منتفی شود جدی‌ترین گزینه‌ام استقلال خوزستان است.


پیوند کوتاه :


Telegram

نظرات بینندگان:

نام :
ایمیل :
* نظر:
* کلمه امنیتی:
 
پر کردن فیلد های ستاره دار (*) اجباری است.